На Вінниччині виділено майже один мільйон гривень з обласного бюджету на проведення штабних навчань

На Вінниччині виділено майже один мільйон гривень з обласного бюджету на проведення штабних навчань

25.03.16 08:07 0 341
«Хочеш миру готуйся до війни» - древня мудрість , яка актуальна на сьогоднішній день для нашої молодої держави. На превеликий жаль ці слова підтвердились в наш час, і підтверджені вони бойовими реаліям антитерористичної операції на сході України.

Тож наприкінці березня на базі однієї із військових частин Вінницької області розпочинаються стратегічні командно-штабні навчання під керівництвом Начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України. «Весняний грім - 2016», з практичним відмобілізуванням підрозділів територіальної оборони на навчальні збори. В навчаннях приймуть участь близько 500 військовозобов'язаних громадян, мешканців Вінницької області, найкращі представники та патріоти Вінниччини які стоять на обліку у 28 районних та міських військових комісаріатах.

В складній суспільно-політичній ситуації, що склалася в світі, агресією Російської федерації проти незалежної України подібні навчання мають велике значення для зміцнення обороноздатності нашої держави, відпрацювання практичних навичок особовим складом, бойового злагодження загонів територіальної оборони.

«У складних економічних умовах здійснюється підготовка та забезпечення навчань, існує багато проблем які необхідно вирішувати в державі, але питання забезпечення обороноздатності, територіальної цілісності та незалежності держави Україна – одне з найголовніших, - зазначає виконуючий обов'язки військового комісара Вінницького обласного комісаріату підполковник Михайло Дзигаленко, - це розуміють наші громадяни які висловили бажання брати участь у навчанні, це розуміють і представники місцевих органів державної влади, котрі надають всебічну допомогу в організації навчань, і військові вдячні керівництву Вінницької області за надану допомогу».

На проведення навчань із обласного бюджету виділено близько 1 млн., гривень, за ці кошти пошито обмундирування для учасників зборів здійснюються та транспортні перевезення особового складу та військового майна.

За інформацією Вінницького обласного військового комісаріату

Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Хмельниччині ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ