Житомирщина: у Малині визначили найкращих юних бандуристів області

Житомирщина: у Малині визначили найкращих юних бандуристів області

25.03.16 08:02 0 349
22 березня 2016 року у Малині відбувся VII обласний конкурс юних бандуристів імені Івана Кривенчука, який проводиться раз на два роки у березні.

Засновниками та організаторами Конкурсу є управління культури Житомирської обласної державної адміністрації, Малинська міська школа мистецтв.

У конкурсі взяли участь учні шкіл естетичного виховання області: м. Житомира, смт Черняхів, смт Брусилів, м. Радомишль, м. Малин, м. Коростишів у двох номінаціях та у трьох вікових категоріях. Члени журі зазначили, що учасники показали досить непоганий рівень виконавської майстерності, особливо старша група учасників.

Члени жюрі обласного конкурсу юних бандуристів імені Івана Кривенчука визначили переможців та нагородили дипломами та сувенірами наступних учасників:

У номінаціях «БАНДУРИСТ-ВОКАЛІСТ», «БАНДУРИСТ-ІНСТРУМЕНТАЛІСТ» (старша группа)

ГРАН-ПРІ – Ющенко Юлія, Малинська ШМ, викладач Майданович С. І.

Номінація «БАНДУРИСТ-ВОКАЛІСТ»

Молодша група

І місце – Лосенко Олександра, Малинська ШМ, викладач Гузенко Т. С.

І місце – Миколаєнко Станіслав, Малинська ШМ, викладач Власенко Г. М.

ІІ місце – не присуджено

IIІ місце – Давиденко Валерія, Малинська ШМ, викладач Гузенко Т. С.

Середня група

І місце – Кузьменко Марія, Малинська ШМ, викладач Власенко Г. М.

ІІ місце – Степанчук Валентина, Малинська ШМ, викладач Власенко Л. В.

ІІ місце – Мороз Єва, Коростишівська МШ, викладач Грабар З. С.

ІІІ місце – Пікуль Анастасія, Малинська ШМ, викладач Гузенко Т. С.

ІІІ місце – Собкович Роман, Житомирська МШ №1, викладач Янчук І. В.

Старша група

І місце – не присуджено

ІІ місце – Карпусь Ангеліна, Радомишльська МШ, викладач Головань Л. П.

ІІІ місце – не присуджено

Номінація «БАНДУРИСТ-ІНСТРУМЕНТАЛІСТ»

Молодша група

І місце – не присуджено

ІІ місце – Домбровська Софія, Радомишльська МШ, викладач Головань Л. П.

ІІІ місце – Олексієнко Катерина, Малинська ШМ, викладач Гузенко Т. С.

ІІІ місце – Піковська Іванна, Малинська ШМ, викладач Сябер Т. А.

Середня група

І місце – Прокопенко Юлія, Малинська ШМ, викладач Власенко Л. В.

ІІ місце – Турський Богдан, Житомирська МШ №1, викладач Янчук І. В.

ІІІ місце – Макарчук Лідія, Брусилівська ДМШ, викладач Сачок Ж. В.

Старша група

І місце – Кишковська Анастасія, Радомишльська МШ, викладач Головань Л. П.

ІІ місце – Горбач Дарина, Малинська ШМ, викладач Власенко А. П.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: 11 принципов здорового ...
Наступна новина: У Волинській області ...

КОМЕНТАРІ