Журналістів Житомирщини навчатимуть,як інформувати про децентралізацію

Журналістів Житомирщини навчатимуть,як інформувати про децентралізацію

28.03.16 14:31 0 400
14-16 квітня 2016 року в заміському комплексі поблизу Вінниці відбудеться тренінг «Інформуй громаду відповідально!» щодо впровадження та висвітлення децентралізації. Учасниками можуть стати представники ЗМІ, органів влади з Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей, яких обиратимуть на конкурсній основі.

Для участі у тренінгу необхідно до 16:00 1 квітня надіслати анкету учасника (додається) на адресу yulia_kulakova@ukr.net. Контактна особа: Кулакова Юлія, тел. (067) 794-86-64.

Організаторами забезпечуються проживання, харчування та трансфер з м. Вінниця до комплексу «Гостевія».

Мета проекту: підвищення рівня поінформованості населення щодо процесу децентралізації та добровільного об'єднання територіальних громад в умовах євроінтеграції.

В ході тренінгу заплановано проведення 4-х модулів, в рамках яких буде висвітлено європейський досвід запровадження реформ, сучасний стан реформи децентралізації в Україні та перспективи її розширення, а також роль громадськості та медіа в процесі добровільного об'єднання територіальних громад. Крім того, в рамках навчання відбудеться майстер-клас з візуалізації та презентації, як інструментів ефективного висвітлення інформації серед широкого загалу. За результатами тренінгу учасники повинні підготувати матеріали, кращі з яких будуть опубліковані на сайтах організацій-партнерів проекту.

Проект реалізується ВОО МГО «Україна – Польща – Німеччина» спільно з ГО «Інститут розвитку демократії та регіональних ініціатив» у партнерстві з Регіональним Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: На Хмельниччині ...

КОМЕНТАРІ