Львівщина: збережемо ліс від вогню!

Львівщина: збережемо ліс від вогню!

28.03.16 09:45 0 376
На передодні травневих та великодніх свят вже стало доброю традицією проводити прибирання лісу. І сьогоднішній день не став виключенням. Так львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства 26 березня була проведена акція «Ліс не смітник». До проведеного заходу долучились і рятувальники, які виступили перед працівниками лісництва та наголосили на основних проблем що стосується лісового масиву. Рятувальники акцентували увагу на забороні розведення багать та спалюванні залишків сухостою у лісі та поблизу лісових масивів. Адже частіше за все, пожежі у природних екосистемах виникають в результаті людської недбалості та неуважності. Масштабні загоряння можуть мати негативні наслідки як для навколишнього середовища, так і для людей: спричинити пожежі будівель, лісових насаджень, знищити лінії електромереж, газо- та нафтопроводів.

Вогнеборці закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів, на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок. Нагадуємо, що за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність. Такі дії несуть загрозу навколишньому середовищу і становлять небезпеку для життя людей.

Не розводьте багаття в лісі, не випалюйте суху траву, не створюйте смітники в лісі та на прилеглих територіях, тим більше, не підпалюйте їх. Адже це призводить до масштабних пожеж та трагічних наслідків.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: В Тернополі сергій Надал ...

КОМЕНТАРІ