Вінничина: «Весняний грім 2016» (+фото)

Вінничина: «Весняний грім 2016» (+фото)

29.03.16 09:07 0 488
Під такою назвою з 24 березня в одному із районних центрів Вінниччини на базі діючої військової частини розпочалися командно-штабні навчання.

В перший день формування стрілецького батальйону територіальної оборони в розташування військової частини, де було все підготовлене для прийому військовозобов'язаних стали прибувати чоловіки 20-40 років з усіх куточків Вінницької області. Серед прибулих робітники підприємств, працівники сільського господарства, фермери, підприємці, вчителі предмету «Захист Вітчизни».

Найвоєнізованіший Вінницький район представлений взводом кулеметників на чолі з командиром взводу, головою Вінницької райдержадміністрації, старшим лейтенантом Шмігелем Віктором Борисовичем .

В складі взводу кулеметників депутати районної ради, сільські голови.

«Українці - трударі, які шанують батьків, свою історію але разом з тим козацька ми нація воїнів, яка з давніх давен боронила рідну землю від нападів кочівників, орди, ляхів та москалів, гітлерівських загарбників, ми маємо мужність та відвагу, швидко вчимося та вміємо бити ворога, що ми підтвердили на Донбасі, -зазначає Шмігель Віктор Борисович,- тому ми у військовому однострої вивчаємо тактику та зброю, щоб в любу хвилину стати на захист України та надавати загарбнику по зубам, в тому є наше покликання та головне завдання патріотів рідної землі!».

Загалом у зборах беруть участь близько 500 військовозобов'язаних. Проводитимуть практичні заняття з призовниками досвідчені кадрові офіцери Вінницького обласного військового комісаріату, які брали участь в бойових діях та представники волонтерських організацій.

У випадку збройної агресії стрілецький батальйон територіальної оборони Вінницької області призначений виконувати завдання по обороні важливих державних та промислових об'єктів та нести службу на кордоні з Молдовою та Придністров'ям.

Після вручення табельної зброї бійцям батальйону, відбудеться злагодження підрозділів та навчання по виконанню завдань за призначенням.

Завдяки піклуванню керівництва Міністерства Оборони та Вінницької області забезпечення проведення навчань, обмундирування, харчування, побуту та дозвілля військовозобов'язаних організовано на належному високому рівні.Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: 28 березня у Тернополі ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ