На Вінничині за отримання неправомірної вигоди судмедексперт понесе покарання

На Вінничині за отримання неправомірної вигоди судмедексперт понесе покарання

29.03.16 14:49 0 325
Вінницькою місцевою прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно судово-медичного експерта Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи.

Як повідомив прокурор Вінницької місцевої прокуратури Сергій Козир, правопорушник одержав від особи неправомірну вигоду у розмірі 2000 гривень за врахування у висновку експерта наявних ушкоджень та написання висновку із зазначенням середньої ступені тяжкості тілесних ушкоджень.

Дії зловмисника кваліфіковано за ч. 3 ст. 368-4 КК України, тобто одержання експертом неправомірної вигоди для себе за вчинення дій з використанням наданих його повноважень в інтересах того, хто надає таку вигоду.

Додатково: санкція ч. 3 ст. 368-4 КК України передбачає покарання штрафом від семисот п'ятдесяти до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк від одного до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Прес-служба прокуратури Вінницької області

Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ