В Закарпатській області рятувальники навчають дітей правилам безпеки життєдіяльності

В Закарпатській області рятувальники навчають дітей правилам безпеки життєдіяльності

29.03.16 10:24 0 468
Не випадково одним із найважливіших напрямків у спектрі діяльності оперативно-рятувальної служби Закарпаття є масово-профілактична робота серед населення із розповсюдження знань з безпеки життєдіяльності. Особливий акцент робиться на профілактичних заходах серед підростаючого покоління. Рятувальники переконані, що проведення роз’яснювальної роботи серед дітей у майбутньому знизить кількість травмувань та загибелі неповнолітніх під час виникнення різного роду надзвичайних ситуацій чи пожеж та дасть можливість виховати у них культуру безпечної поведінки.

Так, 28 березня, в рамках відпрацювання села Березники Свалявського району, рятувальники райвідділу ДСНС навідалися у місцевий дошкільний навчальний заклад.

Близько 70 дошкільнят мали можливість ознайомитися з правилами щодо безпечного поводження під час перебування в побуті та на вулиці. Рятувальники також розповіли дітям про основні причини виникнення пожеж, можливі наслідки пустощів з сірниками, запальничками та іншими небезпечними предметами й речовинами.

Вихованці дитсадка мали можливість на практиці побачити як правильно користуватися вогнегасником. Спілкуючись з дітлахами, рятувальники були приємно вражені їхніми знаннями про те, як треба поводитися під час пожеж та інших надзвичайних ситуаціях, приміром, правилам відпочинку на водоймах, під час прогулянок в лісі, виявленні підозрілих предметів тощо. Також всі без винятку знали, що викликати пожежно-рятувальну службу треба за телефонним номером «101». А для закріплення почутого й побаченого, рятувальники провели для малечі невеличкий конкурс-вікторину та на згадку про себе подарували дітям «Пам’ятки безпеки».

У ДСНС України у Закарпатській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Как выбрать мотоблок?

КОМЕНТАРІ