Тернопіль готується до проведення Чемпіонату світу з водно-моторного спорту

Тернопіль готується до проведення Чемпіонату світу з водно-моторного спорту

29.03.16 13:52 0 292
Тернопільський став у 2016 році знову стане центром міжнародних змагань з різних видів водно-моторного спорту. Місто отримало право на проведення 27 та 28 серпня Чемпіонату світу з водно-моторного спорту в класі «Формула 500» та двох етапів Чемпіонату Європи в класах «Формула 250» та «Формула 125». Також 24 та 25 серпня у Тернополі пройде традиційним чемпіонат з аквабайку. Про це під час прес-конференції повідомили міський голова Сергій Надал та Президент Національної федерації водно-моторного спорту Віктор Шемчук.

«Тернопіль отримав продовження сертифікації траси для проведення водно-моторних перегонів на ставі на наступні три роки, яка сертифікована на 24 спортивні човни, що є найвищим стандартом, який існує у Міжнародному водно-моторному союзі (UIM), - розповідає очільник Тернополя. - Зараз ми спільно із Національною федерацією готуємося до проведення чемпіонату світу та плануємо події, які зможемо проводити у місті у наступні 2017-2018 роки».

Віктор Шемчук зазначив, що Національній федерації водно-моторного спорту хочеться, щоб статус Європейської столиці з водно-моторних видів спорту, до якого наближається Тернопіль, став реальністю уже після цього чемпіонату. Також він передав Сергію Надалу прапор Міжнародного водно-моторного союзу, який буде зберігатися у Тернополі до завершення змагань.

«Цього року ми очікуємо велику кількість спортсменів. На минулому чемпіонаті були представники із 13 країн світу, цього року очікуємо, що їх буде не менше, - розповідає Віктор Шемчук. - Зазвичай ініціатива проведення таких змагань у Тернополі завжди виходить від міста та федерації, а цього року із відповідним листом до Міжнародного водно-моторного союзу звернулися спортсмени, які приймали участь у Тернополі у минулому чемпіонаті світу «Формула 500». Це свідчить про те, що місто належно організувало минулий чемпіонат, а за гостинність, організацію, безпеку та роботу міських служб було виставлено найвищі бали. Окрім того, захід, який раніше проводився у Тернополі, був визнаний подією року Міжнародного водно-моторного союзу».

У Тернополі уже стало традиційним відзначати переможців змагань зіркою на Набережній ставу. Ця традиція збережеться цього року і на Набережній з’явиться декілька зірок переможцям після кожного етапу змагань у кожному виді водно-моторного спорту.

Реєстрація учасників на змагання розпочнеться 29 березня. Міський голова Сергій Надал закликає також зголошуватися волонтерів, які добре знають англійську мову.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: За тиждень у Чернівцях ...

КОМЕНТАРІ