У Тернополі Міжнародний день театру відзначили прем’єрою комедії «Фараони»

У Тернополі Міжнародний день театру відзначили прем’єрою комедії «Фараони»

29.03.16 13:03 0 288
Міжнародний день театру відзначають 27 березня. З нагоди цього свята Тернопільський академічний обласний театр ім. Т.Шевченка презентував усім поціновувачам театрального мистецтва музичну комедію «Фараони». Міський голова Сергій Надал привітав працівників театру та нагородив їх подяками і цінними подарунками.

«Театр завжди виконував велику виховну роль, вказував на найбільш гострі проблеми суспільства. Виховував патріотичну любов до України та висміював недоліки суспільного стану. Театр завжди ніс свободу. Саме тому його так не любили пригноблювачі українського народу, і так обожнювали прості українці, - зазначив у своєму виступі очільник Тернополя. - І у час суцільних цифрових технологій, десятки тисяч українців йдуть до театру, щоб відчути живу емоцію. Це те, чого бракує нам . Жива емоція, живе спілкування робить сильним сім’ю і націю! Театр допомагає зберігати віру у перемогу і дає духовні сили для нових позитивних звершень».

Сергій Надал подякував працівникам театру за їхню роботу, побажав щастя, здоров’я, нових творчих злетів та аплодисментів вдячних глядачів.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Професійному футболу на ...
Наступна новина: У Волинській області ...

КОМЕНТАРІ