Дошкільнята відвідали виставку пожежно рятувальної служби Прикарпаття

Дошкільнята відвідали виставку пожежно рятувальної служби Прикарпаття

31.03.16 10:05 0 241
30 березня до івано-франківських рятувальників завітали в гості маленькі та допитливі чомучки – вихованці дитячого центру «Енштейн». Ця цікава екскурсія стала для малюків чудовою нагодою краще зрозуміти правила безпеки життєдіяльності, яких їх навчають поки що у ігровій формі.

Дітям сподобалося усе: і розповідь начальника сектора зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю Христини Перцович про пожежі та героїчну роботу рятувальників, і старовинні експонати, які є на виставці пожежно-рятувальної служби Управління ДСНС в області. Особливо вразив їх кінно-бочковий хід, професійний одяг пожежників-рятувальників, ліхтар, яким колись освітлювали собі дорогу до місця пожежі вогнеборці, спеціальний дзвін – попередник пожежної сирени. Також маленьким енштейнам показали малюночки, котрі діти з цілої області прислали на конкурс кращого малюнка на протипожежну тематику.

Малюки побачили діораму «Квартира до і після пожежі», яку просили увімкнути кілька разів. Тут у всіх подробицях показано етапи розвитку справжньої пожежі.

Поспілкувалися хлопчики і дівчатка і зі справжнім рятувальником, який розповів їм про свою роботу, показав пожежний автомобіль та навіть дозволив посидіти в ньому та приміряти шолом. Те, що каска завелика, зовсім не розчарувало допитливих малюків. І хлопчики, і дівчатка на мить відчули себе рятувальниками і неймовірно пишалися собою. Вони покидали територію державної пожежно-рятувальної частини №1 м. Івано-Франківська вельми неохоче і заспокоїлися аж після неодноразових обіцянок виховательок привести їх ще раз у гості до рятувальників.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ