На Хмельниччині рятувальники провели профілактичну бесіду з священнослужителями

На Хмельниччині рятувальники провели профілактичну бесіду з священнослужителями

31.03.16 10:23 0 244
Аби свята пройшли без надзвичайних подій, 30 березня красилівські рятувальники провели інструктаж із представниками релігійних громад району щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки в храмах.

Під час заходу усім присутнім було роз’яснено правила пожежної безпеки в культових закладах та порядок дій на випадок виникнення пожежі. Співробітники ДСНС наголосили, що в таких спорудах швидкість розповсюдження пожежі дуже велика, адже багато культових споруд дерев’яні та мають велике пожежне навантаження. Особливу увагу фахівці Служби порятунку приділили питанню справності, надійності електропроводки та наявності необхідної кількості засобів пожежогасіння. Рятувальники пояснили, які тяжкі наслідки за собою несе використання несертифікованих або несправних електричних приладів.

Після бесіди святим отцям були вручені пам'ятки із роз'ясненнями основних правил пожежної безпеки у культових закладах для розповсюдження їх у храмах та проведення відповідних інструктажів із співробітниками. Адже саме за умови співпраці досягається спільна мета – безпека громадян.

Красилівський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: У Луцьку перейменують ...

КОМЕНТАРІ