Хмельниччина: рятувальники взяли участь у «Динаміаді-2016»

31.03.16 16:47 0 573
30 березня в ігровому залі Тренінгового центру Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області відбулося урочисте відкриття обласної «Динаміади-2016». Захід розпочався із підняття прапора України, виконання Державного гімну України та вшанування пам’яті загиблих за Україну.

Протягом двох днів за першість з футзалу змагатимуться команди Національної поліції, Служби безпеки, Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Державної пенітенціарної служби, Національної гвардії, а також представники Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Відкривав змагання матч між командами рятувальників та прикордонників. Після першого тайму вогнеборці вели в рахунку 3:0, але після перерви суперник зумів відіграти три м’ячі та завершити матч бойовою нічиєю.

Наступний свій матч працівники ДСНС проведуть з поліцією, тож побажаємо вогнеборцям, які вдало «перекваліфікувалися» на футболістів, успіхів та перемог на футбольному полі.