Чернігівці можуть передати показання лічильника газу через СМС

Чернігівці можуть передати показання лічильника газу через СМС

31.03.16 08:06 0 332
ПАТ «Чернігівгаз» впровадило новий сервіс для передачі показань лічильника. Відтепер надсилати дані можна за допомогою СМС-повідомлення на короткий номер 7104, що не лише зекономить час клієнтів, а й зробить їх обслуговування швидким та комфортним.

З 1 квітня 2016 року споживачі газу Чернігівської області отримають можливість передати показання лічильника за допомогою СМС на короткий номер 7104. У повідомленні необхідно вказати номер рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку, ХХХХХ – показання лічильника (до 5 цифр). Після відправлення повідомлення споживач автоматично отримує відповідь: «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо». Успішно передані правильні показання лічильника відобразяться в особовому рахунку протягом трьох днів.

Якщо клієнт отримав відповідь «Неправильний формат», це означає, що дані, які він надіслав вказані не коректно. Споживачу необхідно їх перевірити та надіслати СМС ще раз, або скористатися іншим способом передачі показань:

• через Особистий кабінет на сайті 104.ua, попередньо зареєструвавшись;

• зателефонувавши до Контакт-центру за номером (0462) 61-62-04;

• надіславши повідомлення із зазначенням адреси та номеру особового рахунку на електронну адресу contact@cn.104.ua;

• вказавши показання лічильника газу станом на 1 число місяця у платіжному документі і оплатити рахунок до 5-го числа;

«Нова послуга відкрила новий канал обміну даними з нашими клієнтами. На коли майже кожна людина має мобільний телефон, цей спосіб є найдоступнішим. Головне, щоб споживачі не забували регулярно і вчасно, з 1 по 5 число місяця, передавати показання лічильника. І тоді компанія не буде мати розбіжностей в нарахуваннях, а люди не побачать в своїх платіжках планові кубометри» - зазначає начальник управління клієнтського сервісу Дмитро Лахтіонов.

Номер 7104 – єдиний номер для всіх споживачів природного газу, який працює лише на прийом СМС-повідомлень. Вартість відправки повідомлення згідно з тарифами мобільних операторів.

Довідка:

Основною сферою діяльності ПАТ «Чернігівгаз» є розподіл природного газу. Щорічний обсяг транспортування становитьблизько 600 млн. куб. м. природного газу. Система газопостачання Чернігівщини складається з 10,8 тисяч км газопроводів. Нашими споживачами є 349,5 тисяч сімей, більше 3 тисяч підприємств та установ Чернігівської області.

Найкрупнішими клієнтами ПАТ «Чернігівгаз» є Чернігівська ТЕЦ, Облтеплокомуненерго, САН ІнБев Україна, Чернігівський молокозавод, Корюківська фабрика технічних паперів.

Компанія є одним з найкрупніших платників податків регіону.Щорічно до бюджетів усіх рівнів сплачується понад 98 мільйонів гривень податків і зборів.

За інформацією ПАТ «Чернігівгаз»
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: У Луцькому зоопарку ...

КОМЕНТАРІ