Що таке сувенір? Який краще дарувати?

Що таке сувенір? Який краще дарувати?

31.03.16 18:29 0 261

У кожного в будинку знайдеться хоча б один сувенір, нехай він буде маленький і простий. Деякі люди, дуже люблять різні суверени. Вони прикрашають ними полки, ставлять на столи та інші меблі, вішають на стіни і так далі. Сувеніри вважаються подарунками на пам'ять, адже в перекладі з французької мови, слово «сувенір» означає - подарунок на пам'ять або ж подарунок, пов'язаний з будь-яким спогадом, подією, людиною, місцем і так далі. І це дійсно так, кожен сувенір - це не просто симпатична дрібничка це ще й певний символ. Правильно підібраний сувенір може передати щире ставлення до людини, розповісти про почуття і наміри. Він може допомогти знайти спільну мову, зблизитися з людиною або помиритися.

Також, вони можуть служити в якості реклами. Наприклад: подарункові суверени з логотипом компанії, які можуть роздавати на презентаціях і зборах. Сувеніри можуть виконувати якусь функцію (шкатулки, рамки, ручка та ін.) або просто радувати око. Якщо грамотно підібрати суверени можна створити певну дизайнерську ідею або доповнити стиль кімнати, будинки, робочого кабінету.

Ринок надає величезний вибір сувенірів:

  • фото рамочки;
  • брелоки;
  • скриньки;
  • статуетки.
  • та ін.

До речі, в Києві замовити сувенірну продукцію можна в компанії "Актив-Медиа": http://aktiv-media.com.ua/.

Найчастіше, суверени привозять з місць відпочинку (курорт, закордон, далекі країни і так далі). Сувеніри прийнято ставить на видне місце в будинку або дарувати близьким. До речі, сувенір - це подарунок, який не має обмежень. Дарувати сувеніри можна абсолютно всім: коханій людині, дитині, дорослому, діловому партнеру, другу, близькій людині або просто знайомому.

Дуже поширений вид сувенірів це - сувеніри магніти. Практично у кожної людини, холодильник обвішаний різними яскравими магнітиками: у вигляді їжі (бутерброди, баночки з ікрою, овочі, фрукти), презентів, привезених з моря або інших місць відпочинку, з фотографіями курорту, датою, магніти з зображенням фантастичних персонажів та інше.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 28)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...

КОМЕНТАРІ