Обрано переможців міського етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку та живопису на протипожежну і техногенну тематику

Обрано переможців міського етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку та живопису на протипожежну і техногенну тематику

01.04.16 08:03 0 331
30 березня представники відділу зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю Головного управління ДСНС України у Львівській області спільно із фахівцями Львівського міського координаційно-методичного центру «Галицьке юнацтво» відібрали кращі роботи міського етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку та живопису на протипожежну і техногенну тематику.

Впродовж лютого – березня на Львівщині тривав конкурс дитячого малюнку та живопису. В рамках проведення цього конкурсу діти віком від 6 до 18 років мали можливість взяти учать у творчому змаганні з питань пожежної й техногенної безпеки.

Конкурс проводився з метою формування у дітей культури поводження з вогнем, залучення до дій, спрямованих на запобігання пожежам, іншим техногенним явищам та навчання діям в умовах надзвичайних ситуацій.

У конкурсі взяли участь вихованці навчальних закладів м. Львова, які підготували близько 150 творчих робіт.

Журі переглянуло всі роботи учасників та визначило переможців.

Номінація малюнок

у першій віковій категорії:

1 місце – Пиріг Діана, СЗШ № 53, м. Львів;

2 місце –Паньків-Шульга Вікторія, СЗШ № 99, м. Львів;

2 місце – Барилка Юрій, СЗШ № 43, м. Львів;

3 місце – Кулібанич Наталія, СЗШ № 22, м. Львів.

3 місце – Галамай Софія, СЗШ І ст. «Джерельце», м. Львів.

У другій віковій категорії:

1 місце – Вдовичин Олеся, СЗШ № 99, м. Львів;

2 місце – Перегуда Марія, СЗШ № 3, м. Львів;

3 місце – Троян Матвій, Львівська лінгвістична гімназія, м. Львів;

3 місце – Щербак Владислав, «Школа радості», м. Львів.

У третій віковій категорії:

1 місце – Качмар Ірина, СЗШ № 5, м. Львів;

2 місце – Трескот Вадим, ПМТ-101, м. Львів;

3 місце – Лепська Лілія, СЗШ № 63, м. Львів.

Номінація живопис

У першій віковій категорії:

1 місце – Хавряк Максим, СЗШ № 99, м. Львів;

2 місце – учні 3 класу СЗШ № 52, м. Львів;

3 місце – Міщук Ганна, СЗШ № 75, м. Львів.

У другій віковій категорії:

1 місце –Гопитак Аліна, арт-студія «Палітра ідей», м. Львів;

2 місце – Павлишин Любомир, СЗШ № 99, м. Львів;

3 місце – Куліш Софія, СЗШ № 67, м. Львів;

3 місце – Гриб Анастасія, СЗШ № 97, м. Львів;

3 місце – Заремба Катерина, Класична гімназія при ЛНУ ім. І.Франка, м. Львів.

У третій віковій категорії:

1 місце – Лобанюк Анастасія, Львівське вище професійне художнє училище;

2 місце – Ковалів Анастасія, Львівське вище професійне художнє училище;

3 місце – Кондратова діана, СЗШ № 52, м. Львів.

Вітаємо переможців! Далі їх роботи візьмуть участь в обласному етапі конкурсу.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Расчитываем стоимость ...
Наступна новина: Тернопільська область: за ...

КОМЕНТАРІ