У Львівській області рятувальники вправлялися у гасінні пожеж на складах i в резервуарних парках зберігання нафтопродуктів

У Львівській області рятувальники вправлялися у гасінні пожеж на складах i в резервуарних парках зберігання нафтопродуктів

01.04.16 11:14 0 323
29 березня на базі ЦРВ “Львівська нафтобаза” у місті Львові відбулись тактико-показові навчання з гасiння пожеж на складах i в резервуарних парках зберігання, транспортування нафти та нафтопродуктів.

Метою відпрацювань було навчання особового та начальницького складу підрозділів ДСНС Львівщини прийомам та способам гасіння пожеж на складах i в резервуарних парках зберігання, транспортування нафти та нафтопродуктів.

На території Львівської нафтобази зберігається бензин та дизельне паливо. Нафтопродукти доставляють до нафтобази залізничними цистернами, а далі за допомогою насосної станції перекачуються в резервуари відповідно до маркування палива. Далі за допомогою насосів стояків дизельне паливо або бензин розливається в автоцистерни.

Згідно тактичного задуму, в резервуарі де зберігається бензин сталося займання. Пожежа виникла внаслідок спалаху парів бензину, в результаті чого стався вибух з послідуючим відривом кришки резервуару. На момент прибуття пожежно-рятувальних підрозділів горіла вся площа поверхні резервуару.

Аби ліквідувати горіння рятувальники проклали магістральні лінії до палаючого резервуару та в тепловідбивних костюмах подали стволи на охолодження палаючого резервуару. Основним способом гасіння пожежі у резервуарі є подача пінних стволів по периметру резервуару.

Навчання проходили під керівництвом заступника начальника ГУ ДСНС України у Львівській області Валерія Глобенка, який високо оцінив дії залученого до тренувань особового складу: « рятувальники успішно впорались із цією умовною навчальною надзвичайною ситуацією. Дії були злагоджені та чіткі. Поставлене завдання було виконане».
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Что такое кунг-фу?
Наступна новина: Представники молодіжних ...

КОМЕНТАРІ