В Луцьку відбудеться тематичний семінар “Вимоги чинного законодавства щодо реалізації пива”

В Луцьку відбудеться тематичний семінар “Вимоги чинного законодавства щодо реалізації пива”

01.04.16 20:47 0 291
8 квітня 2016 року об 11 годині у залі нарад Департаменту “ЦНАП” Луцької міської ради (м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35) відбудеться тематичний семінар “Вимоги чинного законодавства щодо реалізації пива ( у тому числі на розлив)”.

Метою семінару є ознайомлення широкого загалу суб'єктів малого і середнього бізнесу з умовами та особливостями застосування чинного законодавства у сфері торгівлі підакцизними товарами алкогольними напоями ( у тому числі пивом на розлив).

На семінар запрошуються начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області Наталія Єлова та начальник відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями управління аудиту ГУ ДФС у Волинській області Валерій Сургент. У семінарі візьмуть участь депутати міської ради, представники суб'єктів господарювання міста (підприємства та фізичні особи-підприємці), що здійснюють торгівлю підакцизними товарами, представники комунальних підприємств та територіальних і галузевих ГО підприємств, ЗМІ.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Військовослужбовці,які ...
Наступна новина: На Вінничині сторічну ...

КОМЕНТАРІ