В Луцьку депутати озвучили свої запити і запитання

В Луцьку депутати озвучили свої запити і запитання

02.04.16 11:14 0 272
Завершила роботу 5-та сесія міської ради. На завершення засідання депутати озвучили ряд запитів та запитань. Вони стосувалися різноманітних проблем життєдіяльності міста.

Так, Євген Ткачук звернувся з проханням розробити план благоустрою парку “Дубовий гай” у мікрорайоні ЛПЗ. Зокрема, тут необхідно обладнати пішохідні та велодоріжки, зробити освітлення, встановити лавки тощо. За його словами, у мікрорайоні це єдине місце, де люди можуть відпочити, погуляти з дітьми.

У свою чергу, депутат Микита Рабан звернув увагу на будівництво по проспекту Волі, 44а. За його словами, воно викливає багато запитань, а тому необхідно прийняти якесь рішення.

Тетяна Янчук зауважила, що до неї звернулися громадяни щодо будівництва на проспекті Відродження, 41 б. За її словами, місцеві мешканці виступають проти зведення нової споруди у їхньому дворі.

Також вона просила встановити криту зупинку та відповідний дорожній знак біля будинку на вулиці Чорновола, 2в. За її словами, вона там дуже необхідна, адже поруч дитяча поліклініка, яку відвідує багато батьків з дітьми.

Обранець громади Богдан Богонос підняв питання щодо контролю за роботою системи озвучення зупинок у громадському транспорті. За його словами, люди з фізичними вадами часто нарікають, що такі системи не працюють, або водії їх свідомо відключають.

Інший його запит стосувався ремонту прибудинкової території на вулиці Кравчука, 34а.

Тарас Шляхтич озвучив кілька запитів, які стосувалися перенесення смітника від дитячого майданчика у дворі будинку на вулиці Чорновола, 6, прибирання території 55-го мікрорайону від сухої трави та сміття, встановлення обмежувальних елементів вздовж проспекту Соборності, аби громадяни не переходили проїзджу частину у недозволених місцях.

У свою чергу, депутат Ігор Поліщук цікавився, коли буде оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора ДКП “Луцьктепло”, ситуацією із озелененням міста Луцька.

Депутат Анна Мовяк звернула увагу на необхідність популяризації та проведення заходів щодо відзначення Дня матері у дошкільних та загальноосвітніх закладів.

Секретар міської ради Юлія Вусенко у своєму запиті просила встановити знак обмеження руху вантажних автомоблів вулицею Задворецька.

Також свої запити озвучили Микола Яручик, Микола Дендіберін, Юрій Безпятко, Юлія Дацюк, Григорій Пустовіт, Богдан Вавринюк, Сергій Савчук, Павло Данильчук, Микола Романюк, Аркадій Соломатін, Алла Надточій, Борис Смаль та Олександр Лазука.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Майже три тисячі сімей ...
Наступна новина: Чернівецька область: ...

КОМЕНТАРІ