Волинські юнаки стали призерами на Чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту у Миколаєві

02.04.16 12:10 0 584
31 березня на базі спортивно-оздоровчого комплексу Головного управління ДСНС України у Миколаївській області пройшов черговий день Всеукраїнських змагань з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях, в рамках якого учасники змагалися у виконанні вправ з підіймання по штурмовій драбині у вікно 4 поверху та подолання 100-метрової смуги з перешкодами.

Волинські юні рятувальники середньої вікової групи стали призерами в цих видах змагань. Зокрема, за результатами двох спроб у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами Ілля Мордась здобув 2-є місце, а у підійомі по штурмовій драбині Дмитро Волох посів третю сходинку п’єдесталу пошани.

В урочистій атмосфері переможців і призерів привітали головний суддя змагань Олександр Тарасов, керівництво Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, члени суддівської колегії та гості. Юні рятувальники отримали цінні подарунки, медалі та дипломи.