На Тернопільщині збільшили посівну площу

На Тернопільщині збільшили посівну площу

02.04.16 10:47 0 229
Ранні зернові та зернобобові культури без гречки та кукурудзи посіяні на площі 19,9 тис. га або 47% до прогнозованої. Не приступали до посіву ранніх зернових та зернобобових культур сільгосппідприємства Кременецького, Монастириського та Шумського районів.

Про це повідомив директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Віталій Луй під час засідання колегії обласної державної адміністрації.

Яру пшеницю посіяно на площі 4,2 тис. га, що становить 49 % до прогнозу. Завершено посів у Гусятинському районі. На 93-96 відсотках прогнозованих площ посіяли яру пшеницю господарства Підгаєцького та Чортківського районів Не приступали до посіву цієї культури сільгосппідприємства Лановецького, Монастириського та Шумського районів.

Ярий ячмінь посіяно на площі 13,2 тис. га (42% до прогнозу). По 2,6 тис. га (58-88%) проведено посів сільгосппідприємствами Шумського, Гусятинського та Теребовлянського районів. Не приступали до посіву цієї культури сільгосппідприємства Зборівського, Кременецького, Монастириського та Шумського районів.

Овес посіяно на площі 0,9 тис. га, що становить 51 % до прогнозу. Завершено посів у Бучацькому, Гусятинському, Заліщицькому, Підгаєцькому та Тернопільському районах. На 80 відсотках прогнозованих площ посіяли овес господарства Борщівського району Не приступали до посіву цієї культури сільгосппідприємства Зборівського, Козівського, Монастириського, Підволочиського та Шумського районів.

Горох посіяно на площі 1,6 тис. га, що становить 25 % до прогнозу. Завершено посів на площі 350 га у Гусятинському районі. На 68 відсотках прогнозованих площ посіяли цю культуру господарства Теребовлянського та Чортківського районів. Не приступали до посіву цієї культури сільгосппідприємства Бережанського, Зборівського, Збаразького, Тернопільського та Шумського районів.

Розпочали посів соняшнику та цукрового буряка сільгосппідприємства Кременецького району. Господарства Теребовлянського району приступили до посадки картоплі.

Довідково: Посівна площа під урожай 2016 року становитиме 796,4 тис. га, що на 4,1 тис. га більше 2015 року.

Озимі зернові посіяно на площі 220,4 тис. га, що на 14,3 тис. га більше минулорічного показника, в тому числі озима пшениця – 198,9 тис. га (+12,9 тис. га або 107%), озиме жито – 1,4 тис. га (-0,1 тис. га або 93,3%) та озимий ячмінь – 20,1 тис. га (+1,5 тис. га або 108,1%). Крім того, озимий ріпак посіяно на площі 54,8 тис. га (-0,8 тис. га до минулого року).

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: У Рівненській області з ...

КОМЕНТАРІ