В Чернівецькій області відбулася підсумкова нарада в Управлінні ДСНС

В Чернівецькій області відбулася підсумкова нарада в Управлінні ДСНС

02.04.16 16:16 0 353
31 березня в актовій залі Управління ДСНС України у Чернівецькій області відбулася підсумкова нарада під головуванням начальника Управління ДСНС підполковника служби цивільного захисту Сергія Михайлюка. У засіданні колегії взяли участь заступники начальника Управління ДСНС, керівники та працівники структурних підрозділів Управління ДСНС.

Під час засідання всім присутнім було доведено аналіз з ліквідації пожеж, які сталися на території краю з початку року, йшлося про ситуацію з виникненням надзвичайних ситуацій та подій як в цілому по Україні, так і Чернівецькій області зокрема. Окрім цього, йшла мова про проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо правил безпеки життєдіяльності серед населення підпорядкованими підрозділами, про стан соціально-гуманітарної роботи серед особового складу Управління ДСНС.

По завершенні колегії начальником Управління було підбито підсумки роботи в першому кварталі року та визначено основні завдання в роботі підпорядкованих підрозділів на найближчий час.

Прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівці: Відбудеться ...
Наступна новина: На Вінничині керівникам ...

КОМЕНТАРІ