Чернігів: Онко_Метелики потребують допомоги

Чернігів: Онко_Метелики потребують допомоги

02.04.16 17:55 0 393
Депутати та працівники Чернігівської міської ради в день проведення шостої сесії міської ради сьомого скликання долучилися до благодійної акції «Ви можете врятувати Онко_Метелика!».

Кошти на обладнання ізоляційного боксу в Чернігівській обласній дитячій лікарні для онкохворих діток збирали представники благодійного Фонду ім. Вадима Нестерчука.

Як повідомили організатори цієї акції, за перші місяці 2016 року збільшилася кількість онкогемотологічних захворювань у дітей. За даними педіатричного відділення обласної дитячої лікарні за два місяці цього року діагностували у 7 дітей лейкоз, та у 1 - лімфому.

Зараз державні програми не виділяють потрібних коштів на закупівлю ліків для хіміотерапії онкогематологічних захворювань. Лікування в цілому дороговартісне (1 протокол у 33 дні коштує від 120 тис. грн).

Крім ліків, також важливою проблемою є формування умов для лікування таких дітей. Імунітет маленьких пацієнтів підірваний не лише хворобою, а й хіміотерапією. Лікування повинно проходити в спеціалізованому ізольованому приміщенні.

Нині малеча перебуває в педіатричному та хірургічному відділеннях лікарні. Онкогематологічний бокс вже частково укомплектований волонтерами БФ ім. Вадима Нестерчука, розпочато роботи з обладнання приміщення меблями та сантехнікою, закуплено постільну білизну. Однак ще необхідно забезпечити маніпуляційний кабінет.

Долучитися до цієї акції може кожен чернігівець. Імена та прізвища Онко_Метеликів, історії їхніх хвороб та рахунки для переказу коштів можна знайти на сайті: www.sofia.org.ua.

Відділ зв'язків з громадськістю міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: Выбираем детский матрас

КОМЕНТАРІ