У Львівській області відбулись навчання служб цивільного захисту щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків

У Львівській області відбулись навчання служб цивільного захисту щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків

02.04.16 09:10 0 372
30 березня відбувся навчально-методичний збір з керівним складом цивільного захисту Яворівського району з організації та проведення спеціального об’єктового навчання. Навчання проводилися з метою надання практичної допомоги керівництву органів управління та сил цивільного захисту Яворівської районної ланки Львівської територіальної підсистеми єдиної системи. Збір провели поблизу міжнародної автомобільної дороги Львів – Краківець на заправній станції, яка розташована за 4 км від митного посту «Краківець», на території Краківецької селищної ради.

Участь у заході взяли представники керівного складу цивільного захисту району, Головного управління ДСНС України у Львівській області, представники керівного складу цивільного захисту місцевих підприємств та організацій, органів місцевого самоврядування, відділу Державної прикордонної служби «Краківець», Львівської центральної рятувально-водолазної служби та районних служб цивільного захисту, а також журналісти.

Під час навчань здійснювалась перевірка дій органів управління та сил цивільного захисту Краківецької селищної ради та служб цивільного захисту району при виконанні заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків, а також організації взаємодії державних органів влади з органами місцевого самоврядування.

Рятувальники розповіли учасникам навчань про посилення протипожежного захисту об’єктів, населених пунктів, лісів, торфовищ у весняно-літній пожежонебезпечний період та готовність до реагування фахівців ДСНС у разі виникнення пожеж у екосистемах. Також учасники обговорили наслідки від спалювання сухої рослинності та відповідальність за порушення правил пожежної безпеки. Після цього відбувся практичний етап виявлення, затримання й притягнення до відповідальності осіб, винних у підпалі сухої трави.

Також під час навчань обговорили питання охорони життя людей на водних об’єктах, порядок підготовки місць для проведення купання. Присутнім практично продемонстрували надання допомоги потерпілим на воді.

Далі, згідно плану навчань, учасники вели бесіду про порядок дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів та правила користування піротехнічними засобами. Заключним етапом навчань стало обговорення актуальної на теми терористичних загроз. Присутнім розповіли про заходи попередження й недопущення терористичних проявів із використанням вибухових пристроїв. Далі прикордонники продемонстрували навики пошуку вибухонебезпечних предметів у транспортних засобах.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: 20 жителям Житомирщини ...
Наступна новина: В Луцьку інспектори ...

КОМЕНТАРІ