Відбулося урочисте відкриття Всеукраїнських змагань з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях

Відбулося урочисте відкриття Всеукраїнських змагань з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях

02.04.16 12:24 0 351
31 березня на базі спортивно-оздоровчого комплексу Головного управління ДСНС України у Миколаївській області відбулося урочисте відкриття Всеукраїнських змагань з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях: Чемпіонату ДСНС та Чемпіонатів України у категорії дорослі та юнаки.

Цього року за звання Чемпіонів боротимуться 19 дорослих та 19 юнацьких команд з різних куточків України. До збірних увійшли близько 300 спортсменів-прикладників, серед яких: 7 майстрів-спорту України міжнародного класу, 50 майстрів спорту України, 41 кандидат у майстри-спорту України тощо. Івано-Франківщину на змаганнях у дорослому складі представляють працівники аварійно-рятувального загону спеціального призначення У ДСНС в області Павло Петрук та Василь Ткачук, Сергій Литвиненко (ДПРЧ-18), Володимир Апостолюк (ДПРЧ-10), Сергій Грузін (ДПРЧ-17).

Розпочалось свято з акомпанементу духового оркестру та бурхливих оплесків учасників змагань і глядачів. Потім під звучання гімну України команда Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області та дитяча збірна Івано-Франківської області, переможці минулорічних чемпіонатів України, підняли символ нашої держави, який замайорів та фоні навчальної вежі та символізував офіційне відкриття Всеукраїнських змагань з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях 2016 року.

По завершенні церемонії відкриття розпочалися півфінальні та фінальні забіги з піднімання по штурмовій драбині у вікно 4 поверху навчальної вежі. Івано-франківська команда посіла ХІІ місце.

Чемпіонати триватимуть до 1 квітня. Протягом цих днів учасники змагатимуться у підійманні по штурмовій драбині (категорія юнаки) та у виконанні вправи з подолання 100-метрової смуги з перешкодами. За результатами всіх забігів буде визначено переможців у кожному виді у особистому та загальнокомандному заліках.

Тож побажаємо всім спортсменам чесної та безкомпромісної боротьби і нехай переможуть сильніші!
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Волинські юнаки стали ...
Наступна новина: Контрактна армія: вимоги до ...

КОМЕНТАРІ