В Ужгороді триває професійна підготовка пожежних-рятувальників

В Ужгороді триває професійна підготовка пожежних-рятувальників

02.04.16 12:07 0 285
В Ужгороді фахівці навчального пункту Аварійно-рятувального загону спецпризначення готують майбутніх закарпатських пожежників. Зараховані нещодавно на службу до пожежних підрозділів чоловіки проходять в обласному центрі чотиримісячне навчання за професією «Пожежний-рятувальник». Таким чином вони отримають допуск до ліквідації загорань різного масштабу. Первинну підготовку проходять 30 осіб з усього краю (зокрема, Хустського, Виноградівського, Перечинського, Ужгородського, Мукачівського, Воловецького, Міжгірського, Іршавського, Берегівського, Рахівського та Свалявського районів).

Під час проведення занять бійців ознайомили з керівними документами Державної служби України з надзвичайних ситуацій та основними вимогами безпеки праці. У процесі навчання важлива роль також приділялась психологічній підготовці, зокрема готовності пожежного-рятувальника до дій в екстремальних умовах.

Після теоретичної частини розпочалися практичні заняття, у ході яких майбутні вогнеборці відпрацьовували дії в різноманітних ситуаціях. Одне з таких занять відбулося 31 березня на базі 14-ї державної пожежно-рятувальної частини. Серед іншого, рятувальники відпрацьовували вправи з пожежними драбинами, зокрема, знімання з пожежного автомобіля, перенесення, встановлення та підйом по висувній драбині у вікно 3-го поверху начальної башти, комбінований підйом за допомогою висувної та штурмової драбин тощо.

Такі навчання проводять у Закарпатській області регулярно, оскільки оперативно-рятувальна служба постійно поповнюється новими співробітниками. Після завершення курсу новоспечені пожежні-рятувальники будуть готові до дій за призначенням і зроблять свій внесок у справу захисту людських життів і майна від вогню.

У ДСНС України у Закарпатській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Вінниччині відкрито ...
Наступна новина: Волинські юнаки стали ...

КОМЕНТАРІ