У Львівській області рятувальники разом з енергетиками вправлялися у ліквідації умовної пожежі на електропідстанції

У Львівській області рятувальники разом з енергетиками вправлялися у ліквідації умовної пожежі на електропідстанції

03.04.16 08:20 0 286
31 березня Золочівські рятувальники взяли участь у навчаннях по гасінню умовної пожежі на електропідстанції. Навчання відбулися на базі Золочівського РЕМ ВАТ «Львівобленерго» у місті Золочів. Фахівці ДСНС спільно із енергетиками відпрацьовували взаємодію у разі виникнення пожежі та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру, яка сталася на території електропідстанції.

Черговий персонал об’єкту вжив першочергових заходів по знеструмленню станції. Рятувальники, які прибули на місце пожежі, оперативно її ліквідували та запобігли подальшому поширенню вогню й виникненню катастрофічних наслідків.

По завершенню навчань рятувальники, в рамках проведення акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти», продемонстрували працівникам енергонагляду можливості аварійно-рятувальної техніки й розповіли про спецобладнання. Хоч вони вже й дорослі, але із дитячим запалом в очах, енергетики розпитували про різні пристрої та елементи бойового спорядження.

Загалом навчання показали, що всі служби добре підготовлені, техніка готова, особовий склад також готовий до виконання дій за призначенням. А набутий під час таких спільних навчань - практичний досвід, обов’язково знадобиться рятувальникам для успішної ліквідації пожеж та інших надзвичайних ситуацій на таких об’єктах.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Хмельниччині ...
Наступна новина: Тернопільська область: ...

КОМЕНТАРІ