Прибувши на місце події, фахівці ДСНС встановили, що виявленим боєприпасом є 72-міліметровий артилерійський снаряд. Місце виявлення вибухонебезпечного предмету було одразу огороджено та взято під охорону працівниками поліції.
6 квітня групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС у Вінницькій області артилерійський снаряд знешкоджено шляхом підриву у спеціально відведеному для цього місці.
Рятувальники вкотре звертаються до громадян із проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером 101. З початку року рятувальники Вінниччини знешкодили вже 172 боєприпаси часів Другої світової війни.
ГУ ДСНС України у Вінницькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Хмельниччині ...
Наступна новина: План спортивно-масових ...
Топ-5 Лайфхаков: Как Открыть Сейф
Кому Насправді Потрібна Реклама На Білбордах По Всій Україні
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав