Переможці фестивалю «Подільські зорі» звітували у Вінниці (+фото)

Переможці фестивалю «Подільські зорі» звітували у Вінниці (+фото)

09.04.16 14:04 0 584
07 квітня в міському палаці мистецтв «Зоря» відбувся Гала-концерт переможців обласного фестивалю-огляду художньої самодіяльної творчості учнів професійно-технічних навчальних закладів «Подільські зорі», на тему «Україна – це я, Україна – це ти!».

Вітав номінантів заступник директора Департаменту освіти і науки – начальник управління професійної освіти, інноватики та науки Валерій Бачинський та директор центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів Людмила Мазур.

В концерті взяли участь 345 учнів з 14 професійно-технічних навчальних закладів області. Всього ж участь у відборі взяли понад 2 600 учнів з 31 професійно-технічного навчального закладу області.

Фестиваль проводився з метою формування в учнів ціннісного ставлення до українського народу, держави, нації; сприяння розвитку їх творчих здібностей і талантів; посилення національно-патріотичного виховання в професійно-технічних навчальних закладах, виховання громадянина-патріота України.

Гала-концерту передували три етапи відбору учасників:

перший етап – районний, міський;

другий етап – обласний, відбірковий, очний та заочнийвідбувався у Вінницькому державному центрі естетичного виховання учнів ПТНЗ.

третій етап – завершальний, очний, в МПМ «Зоря»

Фестиваль та концерт проводились за номінаціями:

- «художнє виконавство», хореографічне мистецтво, художнє читання, театральне мистецтво.

До концертної програми Гала-концерту увійшли 33 найкращі номери художньої самодіяльної творчості.

Найвищі нагороди фестивалю – Гран-Прі удостоєні 12 художніх колективів, серед яких:

- гурток естрадного співу «Мрія» ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг» та Вінницького державного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ;

- Зразковий вокальний ансамбль «Надбужанка» Вищого художнього професійно-технічного училища №5 м.Вінниці;

- танцювальний колектив «Колорит» Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту;

- музично-театральна студія «Голівуд» ДНЗ «Центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій» та Вінницького державного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ;

- Зразковий танцювальний ансамбль «Юність» Крижопільського професійного будівельного ліцею) та інші.

Учасники гала-концерту нагороджені спільними дипломами Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницького державного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ та призами.Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Тернопільська область: ...
Наступна новина: На Хмельниччині на ...

КОМЕНТАРІ