Заступник міського голови Сергій Григоренко закликав лучан долучатися до обговорення схеми розміщення МАФів на вулицях міста

Заступник міського голови Сергій Григоренко закликав лучан долучатися до обговорення схеми розміщення МАФів на вулицях міста

13.04.16 11:09 0 453
Заступник міського голови Сергій Григоренко під час оперативної наради розповів, що нині триває обговорення схеми розміщення малих архітектурних форм на центральних вулицях міста. Відповідні схеми було розміщено для публічного обговорення, аби зробити цей процес публічним і прозорим.

Сергій Григоренко зазначив, що на схемі усі малі архітектурні форми мають індивідуальні позначки. Так, МАФи, які відзначені червоним кольором — встановлені без правовстановлюючих документів і підлягають демонтажу.

Об'єкти позначені жовтим кольором — встановлені законно, але в силу різних причин повинні бути демонтовані. Однак, такі МАФи будуть розміщені до завершення терміну дії паспорта прив'язки. Заступник міського голови наголосив, що таким чином власникам цих споруд дають час підшукати інші місця для ведення свого бізнесу.

І зеленим кольором будуть відзначені МАФи, які функціонуватимуть на тих місцях й надалі.

На його думку, нині у нашому місті забагато МАФів. Вони не завжди необхідні, адже поруч знаходяться стаціонарні об'єкти торгівлі. Він наголосив, що цьогоріч пропонують провести реконструкцію проспекту Волі, тож звідси приберуть малі архітектурні форми. Така ж доля очікує й вулицю Лесі Українки.

Заступник міського голови наголосив, що нині у місті 400 МАФів і цього забагато для Луцька.

Сергій Григоренко вбачає можливість розміщення МАФів у спальних мікрорайонах, де нема близько стаціонарних закладів торгівлі, аби люди могли придбати продукти харчування.

Також Сергій Григоренко подякував колективу департаменту муніципальної поліції за роботу із демонтажу незаконно розміщених малих архітектурних форм.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: Рятувальники застерігають ...

КОМЕНТАРІ