Рятувальники застерігають мешканців Прикарпаття не спалювати сухостою

Рятувальники застерігають мешканців Прикарпаття не спалювати сухостою

13.04.16 11:10 0 449
Хоча останні дні на Прикарпатті не можна назвати жаркими та теплими, по всій території області дощить, але рятувальники не припиняють проводити масово-роз’яснювальну роботу серед мешканців краю, щоб запобігти вогневим випадкам в природних екосистемах.

Спалення сухої трави стало для наших громадян настільки звичним, що практично не звертається увага на те, якої шкоди ці дії завдають довкіллю, життю та здоров’ю.

Люди господарюють на присадибних ділянках та полях, навіть не задумуючись, що іноді для виникнення пожежі достатньо непогашеного недопалка, недбало кинутого на узбіччя, а локалізувати загорання та погасити пожежу сухої трави на відкритих територіях непросто, оскільки швидкість поширення вогню - висока, особливо у суху, вітряну погоду.

Через значне зростання кількості пожеж сухої трави в області з людської необережності рятувальники Івано-Франківщини активізували масово-роз’яснювальну роботу серед населення щодо запобігання таких випадків. До неї вони залучають тепер педагогів, соціальних та медичних працівників, священнослужителів, представників «Укрпошти» та «Нової пошти». Застереження про небезпеку спалювання сухостою мешканці районів області можуть прочитати навіть на чеках в магазинах.

Рятувальники сподіваються, що такі заходи принесуть хороші результати і примусять прикарпатців задуматися над проблемою пожеж в екосистемах, кількість яких невпинно зростає.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Вінничині триває ...

КОМЕНТАРІ