Львівські рятувальники взяли участь у семінарі «Безпека праці-2016»

Львівські рятувальники взяли участь у семінарі «Безпека праці-2016»

14.04.16 16:06 0 792
В рамках проведення національного тур-марафону по найбільшим регіональним містам України відбувся семінар-практикум з питань охорони праці і пожежної безпеки. В даному семінарі взяли участь представники відділу охорони праці Головного управління ДСНС України у Львівській області.

Даний захід був організований журналом «Охорона праці і пожежна безпека» за підтримки Державної служби з питань праці України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Федерації профспілок України, Львівських обласної та міської держадміністрацій.

Метою даного семінару було організувати платформи для спілкування та обміну практичним досвідом між учасниками та експертами. Обговорювались такі питання як, створення і функціонування системи управління охороною праці, основні напрямки заходів роботодавця з охорони праці та пожежної безпеки, принципи співробітництва підприємства та органів місцевої влади в сфері охорони праці, державний нагляд та контроль.

Крім того відбувся практичний етап, на якому лікарі-методисти Львівської станції швидкої медичної допомоги провели тренінги з надання домедичної допомоги потерпілому на виробництві.

Даний семінар дав змогу не тільки обмінятися досвідом, але й визначити основні принципи роботи, набути практичних навичок та професійних компетенцій.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: Чернігів: Висадження ...

КОМЕНТАРІ