В управлінні вживаються заходи щодо пошуку резервів додаткових надходжень до бюджету Пенсійного фонду, зокрема, здійснюється аналіз факторів впливу на динаміку фонду оплати праці, на який нараховуються внески, та чисельності найманих працівників. Негативні тенденції в оплаті праці щомісячно доводяться до місцевих органів влади, прокуратури, соціальних партнерів.
За I квартал 2016 року направлено інформацію стосовно 229 роботодавців, які не дотримувались вимог законодавства щодо оплати праці. Близько 1330 найманих працівників офіційно отримували заробітну плату, меншу за мінімально встановлений розмір.
Завдяки співпраці з органами влади та територіальними органами Державної фіскальної служби забезпечено виконання планового завдання із надходження власних доходів з урахуванням частки єдиного внеску на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.
За інформацією управління Пенсійного фонду України в м. Чернігові
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: У Волинській області ...
Що таке колаген: навіщо він потрібний і як його приймати
Подключение АВР — Надёжный Гайд 12 Шагов
Трубчасті радіатори для сучасних інтер’єрів і стабільного тепла
Як правильно планувати відпустку?