На Львівщині триває проект,спрямований на попередження дитячого травматизму на дорозі

На Львівщині триває проект,спрямований на попередження дитячого травматизму на дорозі

19.04.16 15:31 0 8851
На Львівщині правоохоронці та управління Укртрансбезпеки долучилися до проекту «Познач себе у темряві», що наразі триває у Жовківському районі. У рамках акції працівники поліції навчають дітей правилам безпеки на дорозі, а організатори заходу – дарують малечі яскраві світловідбиваючі флікери.

Нещодавно учасниками проекту стали учні молодших класів школи, що у смт Куликів. Тож іще близько 200 діток отримали «сонячні» обереги та дізналися, як слід поводитися на вулиці, аби не потрапити під колеса авто.

Правоохоронці розповіли школярам про те, що їхні ровесники доволі часто стають учасниками ДТП, а також пояснили, чому трапляються такі випадки.

Працівники поліції нагадали малечі, як потрібно переходити проїзну частину та як правильно орієнтуватися у складних дорожніх ситуаціях. А ще застерегли: будь-які ігри на дорозі – вкрай небезпечні та можуть обернутися бідою.

Правоохоронці пояснили дітям, для чого потрібні світловідбиваючі елементи та порадили обов’язково використовувати їх, аби стати помітнішими на дорозі.

Представники поліції також розповіли школярикам про правила безпеки для пасажирів та велосипедистів.

На завершення зустрічі діти отримали від організаторів акції світлоповертаючі флікери та тематичні буклети.

Відділ управління превентивної діяльності

Головного управління Національної поліції

у Львівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Луцьк: чемпіонат міста з ...

КОМЕНТАРІ