Чернівці: Міський голова зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні Русланом Болбочаном

Чернівці: Міський голова зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні Русланом Болбочаном

20.04.16 08:04 0 438
Чернівці з офіційним візитом відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан та Перший секретар Посольства Ауреліан Деніле. Представники дипломатичної установи зустрілися із Чернівецьким міським головою Олексієм Каспруком.

Пан Посол був вражений архітектурою міста, його розвитком та зазначив, що Чернівці справжнє європейське місто. Під час зустрічі обговорювалися питання можливих спільних проектів у галузі економіки, туризму, культури.

Міський голова висловив зацікавленість щодо поглиблення вже існуючих партнерських та побратимських стосунків з молдовськими містами. Одними із напрямів співпраці можуть стати підготовка та реалізація спільних проектів за підтримки коштів Європейського Союзу.

Пан Посол повідомив також, що наразі розглядається можливість проведення тристороннього економічного бізнес-форуму за участю торгово-промислових палат Румунії, України та Республіки Молдова для налагодження більш тісних економічних контактів між підприємствами та підприємцями. На даний час ведуться перемовини стосовно визначення дати проведення.

Ще одним цікавим проектом може стати розробка туристичного маршруту Румунія–Україна–Республіка Молдова для просування туристичного потенціалу трьох країн.

Посольством також розглядається питання відкриття у Чернівцях Почесного консульства Республіки Молдова, проте ця процедура вимагає тривалого розгляду відповідними державними установами.

На завершення зустрічі Посол висловив сподівання на успішну співпрацю.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: Вінниччина на І-му місці ...

КОМЕНТАРІ