Під час заходу Андрій Козак зазначив, що питання безпеки громадян, збереження їх здоров’я та життя займають одні з пріоритетних місць роботі Державної служби України з надзвичайних ситуацій. «Отже наше з Вами першочергове завдання є підвищити обізнаність громадян, як правильно діяти в умовах загрози виникнення надзвичайних ситуацій, зокрема в 30 км зонах спостереження таких потужних і водночас, небезпечних за найгіршим сценарієм, об’єктах, як атомні електростанції, - продовжив доповідач».
Для цього в навчальних закладах 30-км зони спостереження акцент робиться на навчання правилам поведінки в умовах радіаційної небезпеки під час проведення факультативних занять, позакласних та позашкільних заходів, а також під час проведення дня цивільного захисту, Тижнів безпеки дитини, Школи безпеки, акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти», Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності тощо. Одним із методів навчання населення є публікація застережних матеріалів у періодичних виданнях. Під час роботи з населенням використовуються листівки, брошури, буклети.
Краще ці знання ніколи не знадобляться, проте їх наявність придає більшої впевненості у забезпеченні цивільного захисту населення.
ГУ ДСНС України
у Хмельницькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: Конструктори LEGO Ninjago - ...