Акції протесту під стінами прокуратури є нічим іншим,як намаганням тиснути та втручатися в роботу     Cьогодні,перед прокуратурою Закарпатської області два десятка громадян влашували пікет з безпідставною вимогою «відставки» керівника облпроку

Акції протесту під стінами прокуратури є нічим іншим,як намаганням тиснути та втручатися в роботу Cьогодні,перед прокуратурою Закарпатської області два десятка громадян влашували пікет з безпідставною вимогою «відставки» керівника облпроку

27.04.16 19:07 0 519
Cьогодні, перед прокуратурою Закарпатської області два десятка громадян влашували пікет з безпідставною вимогою «відставки» керівника облпрокуратури Володимира Янка, який перебуває у відрядженні, адже бере учать у роботі першої всеукраїнської конференції працівників прокуратури. Натомість до пікетувальників вийшов виконувач обов`язків прокурора Закарпатської області Іван Шимон, який пояснив їм, що переважна більшість названих ними кримінальних проваджень розслідується органами нацполіції та УСБУ в області, прокуратура ж здійснює у них процесуальне керівництво. Хід розслідування більшості з вказаних проваджень перебуває на особистому контролі у керівництва прокуратури області.

Також, Іван Петрович наголосив, що частина з названих активістами кримінальних проваджень, через які вони висловлюють невдоволення діяльністю правоохоронців, наразі є закритими за відсутністю складу злочину, стосовно кількох з них вже є відповідні рішення суду, а інші на перебувають на оскарженні в судах, що стосується решти проваджень, то розслідування по них тривають - призначено ряд експертиз.

На переконання в.о. прокурора області Івана Шимона, подібні акції під стінами прокуратури є чиїмось замовленням, і вони аж ніяк не сприяють роботі прокуратури, натомість є нічим іншим, як тиском і намаганням впливати на роботу прокуратури, що заборонено Законом.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Вінничині районні ...

КОМЕНТАРІ