В Житомирській області голова ОДА провів зустріч з потенційними інвесторами

В Житомирській області голова ОДА провів зустріч з потенційними інвесторами

14.05.16 15:34 0 368
Вчора, 12 травня, голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський провів зустріч з представниками шведської компанії «ECOENERGY SCANDINAVIA HOLDING AB» та китайської компанії «CHINA WESTERN POWER INDUSTRIAL CO.,LTD».

В рамках зустрічі було обговорено питання з реалізації проекту по будівництву заводу, який виготовлятиме енергію з біомаси, та сміттєпереробного заводу в м. Житомирі.

« влада є партнером для бізнесу. Наше завдання – створення максимально комфортних умов для ведення роботи існуючих підприємств та підтримка у відкритті нових. Адже нові інвестпроекти – це нові робочі місця, надходження до місцевих бюджетів, а це і є умовою економічного розвитку регіону», – зазначив Сергій Машковський.

Співрозмовники виявили інтерес до активізації двостороннього політичного діалогу та поглиблення співпраці.

Компанія «EcoEnergy» є розробником проектів і незалежною електропостачальною організацією, діяльність якої спрямована на розвиток проектів відновлювальних джерел енергії. Практичний досвід компанії ґрунтується на реалізації понад 500 проектів на території країн Скандинавії, відповідно до європейських стандартів та екологічних норм.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Квест в реальности - 1-ин ...
Наступна новина: Луцьк: міні-тренінг ...

КОМЕНТАРІ