Степан Барна: «Тернопільська область створює найкращі умови для залучення іноземних інвестицій»

Степан Барна: «Тернопільська область створює найкращі умови для залучення іноземних інвестицій»

14.05.16 11:41 0 389
Очільник області Степан Барна зустрівся з іноземними інвесторами компаній «Ravenswood Import Export», «Lone Star International» та «Юбігруп». Офіційна зустріч відбулася 13 травня у Тернопільській обласній державній адміністрації.

Президент компанії “Рейвенсвуд Імпорт Експорт” Грег Гастін, керуючий партнер/голова компанії “Рейвенсвуд Інмпорт Експорт” Енжел Родрігес Алонсо, генеральний Директор “Юбігруп” Олег Хомяков, офіційний представник компанії “Лоун Стар Інтернешенл” Анатолій Спасиченко, а також представники Міністерства сільського господарства Арабської Республіки Єгипет обговорили й визначили перспективні напрямки співпраці. Останні наголосили на зростанні потреби у сільськогосподарської продукції, що наразі відчувається у Єгипті.

Представники компанії Lone Star International сподіваються на майбутню співпрацю щодо реалізації проекту будівництва заводу з переробки побутових та промислових відходів.

Проект заводу передбачає інвестиції в сумі 400-450 мільйонів євро, створення понад 800 робочих місць з високим рівнем заробітної плати та соціальним забезпеченням. Унікальність технологій полягає у тому, що виробничий процес — безвідходний та екологічно не шкідливий з подальшим виготовленням 15-ти найменувань побічної продукції. Серед них — дизельне паливо, цемент, карбамід, тротуарна плитка тощо. Окрім того, інвестори планують купівлю чи будівництво заводу з переробки насіння соняшнику в Тернопільській області.

Представники Lone Star International хочуть заручитися підтримкою у реалізації вказаного проект й разом з тим відзначають, що основною перевагою їхньої компанії є фінансування проектів лише за рахунок власних коштів.

У свою чергу Степан Барна гарантував повну підтримку іноземним інвесторам, які готові працювати легально, сплачувати податки й створювати нові робочі місця.

«Тернопільська область створює максимально сприятливий клімат для залучення інвестицій, — зазначив голова ТОДА. — Більше того, ми працюємо у напрямку максимального спрощення умов для ведення бізнесу».

Іноземним гостям подарували презентаційні матеріали, серед яких — паспорт області англійською мовою й каталог підприємств, зацікавлених у залученні інвестицій. По завершенню даної зустрічі інвестори вирушили на екскурсію у підприємства, які успішно функціонують на теренах області.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: Вінничина: керівники ...

КОМЕНТАРІ