Аграрії Житомирщини знайомилися з технологіями Ізраїлю.

Аграрії Житомирщини знайомилися з технологіями Ізраїлю.

17.05.16 14:22 0 259
У Житомирі 16 травня, представники аграрної галузі області переймали досвід Ізраїлю у рамках бізнес-семінару «Розвиток регіонального співробітництва між Ізраїлем та Україною».

У заході взяли участь директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Олексій Шатило, Президент Асоціації сприяння розвитку та співробітництва «Ізраїль – Україна та країни СНД» Леон Табаков, представники Асоціації в США Леонід Кочкін та в Україні Валерій Пікарєвський, товаровиробники області та представники аграрної галузі.

Леон Табаков поділився з присутніми основними показниками та характеристиками галузей сільського господарства Ізраїлю, розповів про новаторські технології, які дозволили Ізраїлю вийти на перші позиції у рейтингах з багатьох галузей господарства.

На у цій країні високо розвинені птахівництво та індичні ферми, широко представлені молочне тваринництво, овочівництво. Не зважаючи на географічне розташування на території, де мало прісної води, в Ізраїлі вирощують рибу у пустелі та навіть розводять осетрові риби для виробництва чорної ікри.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Туристичний сезон - 2016 у ...
Наступна новина: Міжнародний консультант з ...

КОМЕНТАРІ