В Луцьку у міській раді відбувся зовнішній наглядовий аудит

В Луцьку у міській раді відбувся зовнішній наглядовий аудит

18.05.16 08:42 0 314
Вчора у виконавчому комітеті Луцької міської ради відбувся зовнішній наглядовий аудит. Група аудиторів незалежного органу сертифікації «Global Certifik», відповідно до принципів сертифікації, провела вибіркову об'єктивну перевірку діяльності виконавчих органів. Експерти у першу чергу вивчили роботу тих структурних підрозділів, які були створені у зв'язку зі змінами у законодавстві та розширенням повноважень органів місцевого самоврядування: департаменту «Центр надання адміністративних послуг в місті Луцьку», департаменту муніципальної поліції, відділу державного архітектурно-будівельного контролю, а також департаменту економічної політики та ін. На заключній зустрічі із заступником міського голови, керуючим справами виконкому Юрієм Вербичем провідний аудитор Підгаєць П.П. підсумував роботу аудиторської групи, надав рекомендації щодо підвищення ефективності діяльності та підтвердив відповідність роботи виконавчого комітету та виконавчих органів міської ради вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008 та національному стандарту ДСТУ ISO 9001:2009.

У свою чергу, Юрій Вербич поінформував аудиторів про плани міського голови та його команди щодо підвищення якості надання адміністративних послуг, обслуговування мешканців, забезпечення відкритості та доступності, впровадження європейських стандартів місцевої демократії та електронного урядування.

До слова, у цьому році «виповнюється» 10 років з того моменту, як виконавчий комітет Луцької міської ради отримав свій перший Сертифікат Якості та взяв курс на зміну принципів урядування, системи менеджменту з метою забезпечення комфорту життя мешканців міста, надання якісних послуг, створення сприятливого середовища для життя, праці, бізнесу, відпочинку та покращення добробуту лучан. Увесь цей час розвитком системи управління якістю у виконавчому комітеті та виконавчих органах міської ради незмінно опікується група внутрішніх аудиторів, що складається з 18 посадових осіб місцевого самоврядування.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Вінничина: в області ...
Наступна новина: День науки у Тернополі ...

КОМЕНТАРІ