Через Чернівці до Костянтинівки відправили медичне обладнання

Через Чернівці до Костянтинівки відправили медичне обладнання

03.06.16 17:38 0 432
Із Франції до Чернівців прибула хірургічна пересувна система на базі електро-оптичного перетворювача. Чернівецька організація Червоного хреста України на підставі договору з доктором П'єром Шавоном Лон ле Соньєтського медичного центру (Франція) передала її для комунальної лікувально-профілактичної установи міської лікарні №5 м.Костянтинівка Донецької області.

Прилад пройшов технічний огляд і готова до експлуатації. Представник від Костянтинівської громади Вадим Кочмар подякував Чернівцям і Франції за допомогу і повідомив, що в лікарні Костянтинівни за два роки бойових дій отримали медичну допомогу понад 1200 військовослужбовців з різними видами поранень.

Довідка:

Рентгенівська хірургічна пересувна установка із С-подібним штативом експертного класу, призначена для виконання широкого спектра інтервенційних втручань, для хірургічних малоінвазивних втручань у абдомінальній хірургії травматології, нейрохірургії, урології, гінекології і т. д. Система працює якісно незалежно від коливань живильної напруги і струму, що важливо в умовах в яких проживає населення поблизу проведення бойових дій.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківську 1 ...
Наступна новина: Прокуратура довела в ...

КОМЕНТАРІ