Судитимуть посадовця воєнізованої охорони,який за 8 тис грн хотів «допомогти» мукачівцю працевлаштуватись     Прокуратурою Закарпатської області завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні,щодо служб

Судитимуть посадовця воєнізованої охорони,який за 8 тис грн хотів «допомогти» мукачівцю працевлаштуватись Прокуратурою Закарпатської області завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні,щодо служб

03.06.16 18:49 0 358
Прокуратурою Закарпатської області завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні, щодо службовця загону з кадрів та соціальної політики виробничого структурного підрозділу Мукачівського загону воєнізованої охорони, затриманого при одержанні 8 тис грн неправомірної вигоди (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

За вказану суму винагороди, чоловік обіцяв вплинути на особу, уповноважену на виконання функцій держави, при прийнятті рішення про працевлаштування, проте при одержанні неправомірної вигоди був викритий працівниками прокуратури Закарпатської області спільно з співробітниками Управління захисту економіки в області.

Довідково:

згідно санкції ч. 2 ст. 369-2 КК України, за прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, передбачено покарання у вигляді штрафу від семисот п’ятдесяти до однієї тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років, із спеціальною конфіскацією.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ