Відбувся відкритий чемпіонат міста Луцька з важкої атлетики серед молоді

Відбувся відкритий чемпіонат міста Луцька з важкої атлетики серед молоді

04.06.16 15:44 0 313
У спорткомплексі обласної організації ФСТ “Динамо” відбувся чемпіонат міста з важкої атлетики серед молоді до 23-х років. У його відкритті взяли участь міський голова Микола Романюк, його заступник Юрій Моклиця, начальник управління молоді та спорту обласної державної адміністрації Ігор Дмитришин, начальник управління з фізичної культури і спорту міської ради Юрій Волинець, депутат міської ради, майстер спорту з пауерліфтингу та важкої атлетики Андрій Авраменко, голова федерації важкої атлетики Волині Ростислав Кухтей.

Змагання проводилися з метою розвитку та популяризації важкої атлетики в місті, підвищення рівня спортивної майстерності важкоатлетів,відбору кандидатів у збірну команду міста для участі у відповідальних змаганнях, пропаганди здорового способу життя. Загальне керівництво з організації та проведення змагань здійснило управління з питань фізичної культури і спорту міської ради.

До участі в змаганнях допускалися юнаки та дівчата 1992 р.н. і молодші не нижче ІІ спортивного розряду, відповідно до заявок фізкультурно-спортивних організацій. Учасники змагаються у вагових категоріях: жінки: 48; 53; 58; 63; 69; 75; +75; чоловіки: 56; 62; 69; 77; 85; 94; 105; +105.

Микола Романюк щиро привітав учасників чемпіонату, побажав їм, щоб ці змагання стали для молодих спортсменів початком перемог у всеукраїнських та міжнародних чемпіонатах, удачі та нових здобутків і перемогти найсильнішим.

Андрій Авраменко подякував міському голові Миколі Романюку за підтримку спортивної галузі, сприяння розвитку фізкультури у місті і на згадку про чемпіонат подарував символічний подарунок.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Луцьку VIP- автівки ...

КОМЕНТАРІ