У Рівненській області рятувальники провели для школярів екскурсію пожежною частиною

У Рівненській області рятувальники провели для школярів екскурсію пожежною частиною

06.06.16 10:53 0 290
03 червня в рамках проведення «Тижня безпеки життєдіяльності дитини», з метою формування у дітей навичок дотримання правил пожежної безпеки, правил поведінки під час надзвичайних ситуацій, ознайомлення із роботою працівників пожежно-рятувальної служби, для школярів ЗОШ № 1 м.Радивилів працівники ДСНС провели пізнавальну екскурсію у пожежно-рятувальній частині м.Радивилів. Рятувальники розповіли як потрібно поводитися під час пожежі, до чого призводять пустощі з вогнем та навчали як потрібно діяти у випадку небезпечної ситуації. Також вони наголосили на основних правилах безпечної поведінки.

Проте, найцікавішою частиною заходу стала практична демонстрація рятувальниками своїх навичок та вмінь. Працівники ДСНС показали пожежно-рятувальні автомобілі та продемонстрували роботу спеціального рятувального обладнання, яке використовується для порятунку людей при дорожньо-транспортних пригодах та тих, що потрапили під завали будівельних конструкцій.

Захоплення тим, що відбувалось перед очима дітей не полишало їх до самого кінця, адже багато кого з них вже зацікавила професія рятувальника.

Проведення таких заходів є дуже важливим, адже діти під час таких зустрічей дізнаються багато цікавого про професію пожежника та збагачують свої знання з питань безпеки життєдіяльності. Лише спільними зусиллями разом з батьками та вчителями можна не тільки донести до дітей основні правила безпеки, але й навчити застосувати ці знання в життєвій практиці.

Радивилівський РС ГУ ДСНС України у Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Тернопілля: на базі ФГ ...
Наступна новина: Відбулося відкриття ...

КОМЕНТАРІ