У Волинській області сільського голову покарали за корупційне правопорушення

У Волинській області сільського голову покарали за корупційне правопорушення

07.06.16 18:59 0 321
Володимир-Волинською місцевою прокуратурою складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов"язаного із корупцією, головою Бранівської сільської ради Горохівського району.

З'ясувалося, що, будучи у жовтні минулого року обраним сільським головою, чоловік, попри встановлені Законом України "Про запобігання корупції" обмеження щодо сумісництва та суміщення виконання функцій органу місцевого самоврядування з іншими видами діяльності, і далі займався підприємницькою діяльністю та отримував дохід від неї.

По початок лютого 2016 року обранець громади перебував на посаді голови заснованого ним же фермерського господарства й не виходив зі складу органів його правління.

Такими своїми діями посадовець порушив вимоги Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне корупційне правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч.2 ст. 172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення особою встановлених законом обмежень щодо входження до складу органу управління чи наглядової ради підприємства).

Постановою Горохівського районного суду йому призначено покарання у виді штрафу в розмірі 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (5100 грн.) з конфіскацією 500 грн. незаконно отриманого доходу.

Штраф обранець громади вже сплатив.

Прес-служба прокуратури області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ