Прокуратура захистила в суді майнові інтереси дівчинки - сироти,яка є інвалідом    Перечинським районним судом в повному обсязі задоволено позовні вимоги Ужгородської місцевої прокуратури,щодо визнання за дитиною-інвалідом належного їй спадкового майна.

Прокуратура захистила в суді майнові інтереси дівчинки - сироти,яка є інвалідом Перечинським районним судом в повному обсязі задоволено позовні вимоги Ужгородської місцевої прокуратури,щодо визнання за дитиною-інвалідом належного їй спадкового майна.

07.06.16 12:30 0 277
Перечинським районним судом в повному обсязі задоволено позовні вимоги Ужгородської місцевої прокуратури, щодо визнання за дитиною-інвалідом належного їй спадкового майна.

Прокуратурою встановлено, що після смерті батька, права на житловий будинок по закону мали перейти сироті. Проте, ні опікун, ні служба у справах дітей не звернулися до суду з позовом про визнання права власності на спадкове майно за дівчинкою-сиротою, яка крім того, ще є й інвалідом з народження.

Відтак, прокуратура пред’явивши вказаний позов з метою належного оформлення документів на спадщину дівчинки захистила майнові інтереси та законне право власності дитини – сироти.

Прес – служба прокуратури Закарпатської області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ