Чернігів: Національний молодіжний відеофестиваль PLURAL+UKRAINE

Чернігів: Національний молодіжний відеофестиваль PLURAL+UKRAINE

08.06.16 09:32 0 245
За підтримки Міністерства молоді та спорту України з нагоди 65-ї річниці Міжнародної організації з міграції (МОМ) та 20-річчя представництва МОМ в Україні проводиться національний молодіжний відеофестиваль PLURAL+UKRAINE, який є частиною глобальної спільної ініціативи Альянсу Цивілізацій ООН та МОМ «Молодіжний відеофестиваль PLURAL +». З метою залучення молоді до створення оригінальних і креативних відео на тему: «Міграції, розмаїття та соціальної інтеграції».

До участі у національному відеофестивалі запрошується молодь віком від 16 до 25 років, яка проживає в Україні, тимчасово перебуває за кордоном або має іноземне громадянство та на законних підставах перебуває в Україні.

Для участі у конкурсі до 31 серпня 2016 року необхідно поштою надіслати заявку та DVD диск з відео на адресу: представництво МОМ в Україні, вул. Михайлівська, 8, Київ, 01001.

З правилами та вимогами для участі у відеофестивалі PLURAL+UKRAINE можна ознайомитися на сайті Представництва МОМ в Україні (http://iom.org.ua).

За додатковою інформацією щодо фестивалю, звертатись до координатора проекту – Анастасії Винниченко (044) 568-50-15, e-mail: iomkievfestival@iom.int .

За інформацією Департаменту сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Явка вінницьких ...
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ