Актуальні проблеми ринку житлово-комугальних послуг обговорять за круглим столом в Ужгороді

Актуальні проблеми ринку житлово-комугальних послуг обговорять за круглим столом в Ужгороді

09.06.16 08:08 0 351
Стан, проблеми та перспективи розвитку ринку житлово-комунальних послуг Ужгорода та Закарпатської області, формування єдиних критеріїв оцінки управляючих компаній в цій сфері, особливості трансформації системи управління в житловій сфері в сучасних умовах, об'єктивне інформування споживачів задля забезпечення захисту їх прав у сфері надання житлово-комунальних послуг.

Актуальні питання сьогодення обговорять на засіданні за круглим столом «Формування прозорих відносин споживача та надавача послуг на ринку житлово-комунального господарства: роль управляючих компаній».

У засіданні візьмуть участь президент ЕМАУ ? головний аудитор Сертифікаційного центру „Стандарт”, фахівці Мінрегіону та голова комітету з питань ЖКГ Громадської ради при Мінрегіоні України, а також фахівці департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Закарпатської ОДА, члени Регіональної ради з питань створення та функціонування ОСББ, представники райдержадміністрацій та міськвиконкомів, до повноважень яких належить питання житлово-комунальної галузі, голови ОСББ та ЖБК і голови асоціацій ОСББ.

Засідання відбудеться у п'ятницю, 10 червня, у залі засідань Закарпатської ОДА. Початок о 10.00.

До участі у засіданні запрошуються представники ЗМІ та всі бажаючі.

Про це повідомили у Закарпатській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: В Луцьку літо у бібліотеці

КОМЕНТАРІ