Житомирщина активно готується до Олімпійських ігор

Житомирщина активно готується до Олімпійських ігор

09.06.16 12:59 0 242
Уже через 2 місяці, 5 серпня, розпочнуться XXXI Літні Олімпійські ігри у Ріо-де-Жанейро, на яких представлятимуть Україну і спортсмени Житомирщини.

у облдержадміністрації на засіданні робочої групи обговорили питання підготовки спортсменів області до Олімпійських ігор.

У засіданні взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута та начальник управління сім'ї, молоді та спорту ОДА Світлана Гресь.

На ліцензії на Олімпійські ігри мають троє наших спортсменок: Юлія Єлістратова (триатлон), Марія Шаталова (легка атлетика), Лупу Наталія (легка атлетика). Тетяна Рябченко (велоспорт) також виступатиме в Ріо-де-Жанейро, її ліцензія прийде незабаром.

Ярослав Лагута привітав Юлію Єлістратову з черговою перемогою та побажав усім спортсменам гарних здобутків на головних спортивних іграх у Ріо-де-Жанейро.

У Бразилії в Літніх Олімпійських іграх будуть брати участь 10500 спортсменів з 206 країн світу. Буде розігруватися 306 комплектів нагород у 41 спортивній дисципліні.

Світлана Гресь наголосила: «Нам необхідно забезпечити на належному рівні наших спортсменів, їх проїзд, проживання. Ми звернулися до обласної ради за додатковими фінансовими ресурсами та на останній сесії було надано саме на олімпійців 302 500 грн».

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Як правильно вибрати ...
Наступна новина: У Рівненській області в ...

КОМЕНТАРІ