На Закарпатті затримано митника при одержанні 300 дол США неправомірної вигоди     Слідчим відділом прокуратури Закарпатської області спільно з працівниками УСБ України в області затримано старшого інспектора одного з відділів митного поста «Солотви

На Закарпатті затримано митника при одержанні 300 дол США неправомірної вигоди Слідчим відділом прокуратури Закарпатської області спільно з працівниками УСБ України в області затримано старшого інспектора одного з відділів митного поста «Солотви

10.06.16 18:34 0 707
Слідчим відділом прокуратури Закарпатської області спільно з працівниками УСБ України в області затримано старшого інспектора одного з відділів митного поста «Солотвино» Закарпатської митниці ДФС під час одержання 300 дол США неправомірної вигоди.

Встановлено, що службовець отримав вказану суму за нестворення перешкод у переміщенні біжутерії без належного митного оформлення з Румунії на територію України.

Наразі, у вказаному кримінальному провадженні, з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 3 ст. 368 КК України, триває проведення першочергових слідчих дій, спрямованих на документування протиправної діяльності працівника митниці.

Довідково: ч. 3 ст. 368 КК України, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Захисти Україну!
Наступна новина: Робітничі професії – лідери ...

КОМЕНТАРІ